mateusz koziel2

Mateusz KOZIEŁ (trener motoryczny)
Dyplomowany trener przygotowania motorycznego oraz trener piłki nożnej z licencją UEFA A.
W przeszłości wykładowca w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (Zakład Teorii Sportu), prowadził tam specjalizację trenerską na trenera przygotowania motorycznego oraz zajęcia z teorii treningu sportowego i teorii sportu.
Organizator szkoleń dla trenerów.
Wdrażał projekty przygotowania motorycznego w akademiach piłkarskich.
Swoją wiedzą i badaniami dzielił się także podczas konferencji trenerskich czy na łamach czasopism naukowych (Polish Journal of Sport and Tourism) oraz branżowych, takich jak Asystent Trenera.
Każdego roku przeprowadza badania motoryczne kilkuset zawodników oraz realizuje ponad 1000 treningów, dzięki czemu ma doskonałą okazję do obserwowania tendencji rozwoju profilu przyszłego sportowca.

katarzyna gorska2

Katarzyna GÓRSKA (dietetyk i trener personalny)
Jest trenerem personalnym o specjalizacji kulturystyka jak również coachem biznesowym.
Kieruje nią ciekawość organizmu ludzkiego i holistyczne podejście do człowieka. W poszukiwaniu odpowiedzi często uczestniczy w profesjonalnych szkoleniach. Ukończyła m.in. kursy Functional Movement System i Medical Trainer.
Podstawa wszystkiego w życiu to zbilansowane jedzenie dlatego ukończyła kursy przy Akademii Medycznej w Łodzi o kierunku dietetyka kliniczna. Zdała egzamin państwowy i otrzymała tytuł zawodowy dietetyk. Ponieważ jest związana ze sportem poszerza kompetencje na kursach z dietetyki sportowej.
Plany odżywiania przygotowuje indywidualnie na podstawie analizy wyników badań morfologii, lipidogramu, hormonów, pomiaru składu ciała.
Prowadzi dietetycznie m.in. osoby, które trenuje, podopiecznych innych trenerów, biegaczy, wegetarian, osoby z nietolerancją laktozy, glutenu, dzieci, osoby z Polski i Europy.