silacz500

Ćwiczenia siły ukierunkowanej dla badmintonistów.

Już niebawem w tym miejscu będzie można znaleźć ćwiczenia siły ukierunkowanej dla badmintonistów.

polar trening500

Program treningów wytrzymałości.

Treningi możemy wykonywać w terenie, na bieżni na stadionie, na bieżni w domu lub na korcie.
Program zawiera 10 tygodni treningów dostosowanych do każdego zawodnika indywidualnie i obejmuje w sumie 30 treningów plus konsultację on-line.
Przeznaczony jest zarówno dla zawodników klubowych, którzy uprawiają sport profesjonalnie, jak też dla zawodników amatorskich.

Treningi te możemy zaplanować w taki sposób, aby włączyć je w plan treningowy każdego zawodnika w dowolnym momencie sezonu. Jest to uzależnione tylko i wyłącznie od preferencji danego zawodnika i od celów jakie ma określone.

Możemy zaplanować również treningi wytrzymałościowe na cały okres przygotowania wszechstronnego. W badmintonie przypada on na czas lipiec-sierpień.

Koszt indywidualnego opracowania i nauki wykonania całego programu to 190zł od jednego zawodnika.
W przypadku opracowania treningów dla całej grupy koszt ustalany jest indywidualnie.

Zapraszam do współpracy!

Kontakt tel.504238044, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

badmintonista szybki500

Ćwiczenia szybkości dla badmintonistów.

Już wkrótce w tym miejscu będzie można znaleźć zestaw kilkudziesięciu ćwiczeń treningu szybkości dla badmintonistów.

trening w domu500

Treningi motoryczne dla badmintonistów - program do wykonania w domu.

Przysłowie: Potrzeba matką wynalazków.
Definicja: Przysłowie uczy, że człowiek jest wstanie wyjść z każdej sytuacji, wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności.

W życiu wszystkich sportowców nastał czas jakiego nikt z nas do tej pory nie doświadczył.
O ile można przyjąć, że konieczność odpuszczenia treningów na 2-3 tygodnie możemy potraktować jak swego rodzaju roztrenowanie, o tyle kilkutygodniowa przerwa w aktywnym dotąd życiu jest dramatyczna. A dla sportowców wyczynowych szkodliwa dla zdrowia.

Potrzeba jest więc matką wynalazków.
Na podstawie swej wiedzy i kilkudziesięcioletniego doświadczenia w planowaniu przygotowania ogólnorozwojowego zawodników opracowałem treningi dostosowane do dzisiejszych potrzeb tzn. możliwe do wykonania we własnym domu.
Jest to zupełnie możliwe, aby w pełni profesjonalny sposób pracować i obecnie nad swoim ciałem i swoimi parametrami motorycznymi.
Zawodników (w każdym wieku, na każdym poziomie zaawansowania, wyczynowych jak i amatorskich) zainteresowanych współpracą zapraszam do kontaktu.
Oferuję możliwość nawiązania stałej współpracy już od 99zł miesięcznie.
Opracowane przeze mnie programy treningowe są dostosowywane do każdego zawodnika indywidualnie.
Pracujemy nad wytrzymałością, siłą, szybkością oraz kompleksową sprawnością zawodnika. Zawodnicy otrzymują zarówno materiały pisemne jak też video.
Mamy możliwość kontaktu i wsparcia on-line.

Wszystkie szczegóły przestawiam bezpośrednio zainteresowanym.

Kontakt tel.504238044, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jacek Jagodziński